efinansier.pl

Pożyczki pozabankowe

 

Pożyczki pozabankowe oferowane są przez podmioty/firmy prywatne i skierowane są do osób, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z usług banków, które działają na podstawie specjalnych zezwoleń i są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Status banku wymusza spełnienie restrykcyjnych wymogów bezpieczeństwa i niesie ze sobą przynależność do Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, co jest bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa osób, powierzających mu swoje oszczędności. Dla pożyczkobiorcy natomiast istotne jest to, że Prawo bankowe zabrania udzielenia kredytu osobie nie posiadającej zdolności kredytowej czyli - ocenianej wg bankowych kryteriów - zdolności do terminowej spłaty kredytu wraz z odsetkami i prowizjami. Podmioty nie będące bankami są bardziej liberalne w tym zakresie, stosują mniej wymagające metody oceny ryzyka kredytowego, ale narażają się tym samym na wyższe ryzyko udzielenia pożyczek, których klient nie będzie umiał spłacić. Aby zrekompensować sobie wynikające z tego straty, firmy te stosują nieco wyższe oprocentowanie, opłaty i prowizje w porównaniu do ofert bankowych.

Banki korzystają z informacji zgromadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK), oraz zobowiązane są do regularnego przekazywania tam pełnych i kompletnych danych o klientach i ich zobowiązaniach. Firmy nie będące bankami nie mają obowiązku wymieniać informacji o zadłużeniu swoich klientów. Często też nie biorą pod uwagę zgromadzonych tam na ich temat informacji.

Aby otrzymać pożyczkę pozabankową przeważnie należy spełnić kilka warunków:
- na stałe mieszkać i pracować w Polsce;
- mieć ukończone 18 lat;
- posiadać rachunek w którymkolwiek z polskich banków oraz aktywny telefon komórkowy;

Najczęściej by ubiegać się o pożyczkę pozabankową wystarczy okazać tylko dowód osobisty lub podać jego numer. Niektóre podmioty pozabankowe mogą jednak dodatkowo prosić np. o zaświadczenie o zatrudnieniu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pożyczek pozabankowych. Dla ułatwienia zachęcamy do stosowania porównywarki. Wszystko przez internet, bez wychodzenia z domu.

Wysłanie wniosku o pożyczkę pozabankową za pośrednictwem efinansier.pl jest całkowicie bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Doradca pożyczkowy za darmo nawiązuje kontakt, przedstawia szczegóły oferty, doradza oraz pomaga we wszelkich formalnościach.

Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek. Sprawdź poniżej:

 

Pożyczka pozabankowa do 25 tyś. zł.

- bez zwierzeń i męczących formalności
- również dla osób o niskich dochodach
- możesz pożyczyć nawet do 25 000 zł
- szybki przelew środków

  Złóż wniosek  

 

Pożyczka bez BIK do 1400 zł za darmo!

- Pierwsza pożyczka za darmo, oddajesz tyle ile pożyczasz.
- Gwarantujemy przelew pieniędzy w ciągu 15 minut
- Wystarczy telefon komórkowy i konto w banku w Polsce.

  Złóż wniosek  

 

SZYBKA POŻYCZKA - do 25 000 zł - minimum formalności - bez BIK

- Pożyczka wpłacana na rachunek klienta: 500 - 25 000 PLN.
- Bez sprawdzania historii kredytowej w BIK.
- Na dowolny cel.
- Minimum formalności
- Wysoka przyznawalność
- Termin spłaty: 6, 12, 18, 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy.
- Częstotliwość spłacania - raty miesięczne.


 

    Złóż wniosek    

 

baner grzes

Home Pożyczki pozabankowe