Jak to działa w MXRev$hare ?

MxRevShare (MXR) sprzedaje usługi reklamowe, między innymi tzw. adpack czyli pakiety reklamowe np. za $50. Każdy adpack jest ważny 44 dni, a w zależności od tego który wykupiliśmy daje nam inną ilość wejść na naszą stronę i inną ilość kliknięć (patrz niżej rodzaje adpacków). To co najciekawsze, to dostępny rabat. Można go uzyskać na każdy zakupiony pakiet w wysokości do 2.5% dziennie.

Takim rabatem mogą się cieszyć te osoby z kupionym pakietem, które każdego dnia aktywnie obejrzą min 10 reklam Millionaire Ads na stronach MXR. Jak łatwo policzyć, jeżeli każdego dnia zakwalifikujemy się do otrzymania maksymalnego rabatu, to na koniec wykupionego pakietu nasz rabat może sięgnąć aż 110% dla każdego pakietu reklamowego. Wysokość rabatu nie jest wartością stałą, ani gwarantowaną i może być dowolnie zmieniana przez właściciela, który uzależniać go może od wielu istotnych czynników wpływających na kondycję firmy.

Mamy trzy rodzaje paczek:

Millionaire Adpack
Cena: $50 – max rabat 2.5% / dzień
Ilość kredytów za 1 paczke (Banner Impressions) 10,000
Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 1,000
Maximum aktywnych paczek: bez limitu

Small Adpack
Cena: $25 – max rabat 2.5% / dzień
Ilość kredytów za 1 paczkę (Banner Impressions) 5,000
Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 500
Maximum aktywnych paczek 500

Mini Adpack
Cena: $5 – max rabat 2.5% / dzień
Ilość kredytów (Banner Impressions) 1,000
Millionaire Ad Credits (ilość) 100
Maximum aktywnych paczek 100

Milionaire Ad… to te reklamy które oglądamy min 10x dziennie aby zakwalifikować się do rabatu.

Klikanie i oglądanie płatnych reklam DAILY ADS.
Maksymalnie można obejrzeć 100 takich reklam dziennie, co daje 0.50$, czyli zarabiamy na oglądaniu reklam, a po 10 dniach takiego oglądania można kupić swoją pierwszą paczkę reklam, bez uruchamiania innych środków !

Polecanie programu  MXRev$hare i jego usług reklamowych  innym osobom daje nam 10% od każdego ich zakupu pakietu reklam oraz od ponownego zakupu z uzyskanych rabatów. (czyli np. za każdy pakiet po $50, który zakupi Twój polecony, otrzymasz za każdym razem $5). Za drugi i trzeci poziom otrzymujesz 5% od każdego zakupu osoby poleconej. (w przypadku konta repurchase jest to odpowiednio 5%, 2.5% i 2.5%)

W  MXRev$hare kupujemy usługi reklamowe do promowania innych biznesów,  usług czy też programów partnerskich. Możemy również oglądać bezpłatne reklamy i zdobywać kredyty reklamowe  na wyświetlenia swojej reklamy w MXRev$hare.

W projekcie jest Repurchase Balance 50/50 czyli 50% na saldo główne i  50% na konto Repurchase/MX z którego kupujemy kolejne usługi reklamowe.
Zakup adpacków możemy wykonać zarówno z salda głównego jak i konta Repurchase/MX, możemy również przenieść środki z salda głównego na konto Repurchase/MX. Codziennie musimy obejrzeć  10 reklam aby zakwalifikować się na udzielany rabat.

Jak widać  dzięki tej formie reklamy (banery, tekst) możesz pozyskiwać klientów i partnerów do innych Twoich biznesów tak oflinowych jak i onlinowych, cieszyć się korzystnymi rabatami  (adpack), jak i zarabianiem poprzez  cashlinki.

Na każdego partnera MXRev$hare czeka w biurze polska strona Landing Page oraz polskie banery do wstawienia na swojego bloga, stronę.

 

Podsumowując!

  • Aż do 110% rabatu/zniżki na Twoje zakupy w programie
  • Wypłaty każdego dnia, minimum do wypłaty 25$
  • Pobierasz duży ruch na swoją stronę
  • Kup ruch, narzędzia i inne serwisy
  • Oglądaj aż do 100 reklam i zarabiaj $0.50 dziennie
  • Adpack Mini za 5$ + Medium za 25$ dla chcących zacząć bez ryzyka
  • Zarabiasz 10% z 1 poziomu +5% z drugiego +5% z trzeciego poziomu

 

Z wszelkimi pytaniami pisz do mnie śmiało poprzez formularz kontaktowy

 

Początek strony